Oğuzhan Kalelioğlu

Kanunsuzlar (Lawless) (2012)

 

lawless-005

Yine şans eseri bulduğum filmlerden bu tür filmleri sevdiğim için kapak fotoğrafını gördüğüm’de işte bu benim sevdiğim tarz dedim ve fazla kurcalamadan filmi izledim.

Ve gerçekten beklentilerimi karşılayan bir film oldu iyiki izlemişim diyebiliyorum. Zaten gerçek yaşam öyküsü varsa bende varım 🙂

Bu arada Tom Hardy e yakışan bir rol olmuş adam tam olarak karaktere bürünmüş yani diğer oyuncularda aynı şekilde hepsi çok iyiler.

Yalnız uyuz olduğum bir şey var filmi izlerseniz sizde fark edeceksiniz adamların saçları çok acayip yav 😀 hele ki Guy Pearce‘ın ki adamı her gördüğümde kusasım :S geldi birde yakışıklıymış gibi moda giriyor . O saçla hiç bir şey olmaz senden ben onu çok iyi anladım. Neyse özete geçelim.

Filmin Özeti:

Büyük Buhran döneminde küstah ve korkusuz üç genç kardeş ele geçmesi zor Amerikan Rüyasını gerçekleştirmek için suç işlemeye başlarlar. Güçlü şehir gangsterleri kardeşlerin çabalarının ödüllerini toplarken, onlar hayallerini gerçekleştirmek için mücadele eder.

Ancak onları yönlendirecek bir lidere ihtiyaçları vardır. Bu sorumluluk en büyük kardeş Forrest’a yüklenir. Sabırlı ve güvenilir Forrest ise elindeki kartları kimseye göstermeyen, planlarını başkalarıyla paylaşmayan ve karaktere çok önem veren bir insandır. Üç kardeş kanunların her iki tarafında ihanetle savaşırken ve güçleri gittikçe artarken, ortaya Maggie isimli gizemli bir kadın çıkar ve düşünceli Forrest’ı, kullandığı yasadışı yöntemlerin gerçek değerini sorgulamaya iter.Film gerçek bir hikayeden esinlenmiştir.

Filmin Fragmanı:

Fragman Türkçe Altyazılıdır 😉

IMDB:http://www.imdb.com/title/tt1212450/ (7.4/10)

Tavsiyedir … İyi Seyirler.. 😉

oguzhan

Add comment

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: