Oğuzhan Kalelioğlu

Siteye Neler Oldu ? 19.09.2017

Merhaba ,

Bir kaç hafta önce websitenin içerisinde barındığı hosting firmasından beni aramaları sonucunda websitemin teknik bir problemden dolayı kurtarılamadığını ve tüm verilerin silindiğini söylediler. Firma yetkilisini dürüst ve samimi bulduğum için konu ile alakalı herhangi bir tepki göstermek yerine tamamen anlayışlı olmak istedim.

Çok öncelerde sitenin aldığım yedeğini ve sonralarda da aldığım bir yedeği buldum tüm içerikleri son bir kaç ay öncekiler dışındakileri yükledim fakat aynı temayı ısrarla kullanmak istediğimde bir sorun ile karşılaştım ve geldiğimiz nokta bu. Aynı temayı buldum fakat yazıları eklemekte bazı sıkıntılar yaşadım neyse radikal bir karar alarak eski artık popüler olmayan yazıları temizledim şuan sadece eski ve benim içimde bir yerlerde kalıntılar bırakmış filmler durmakta bir kaç tane daha var fakat geri yükleyemedim 🙁

Site ile yoğunluktan mı dersiniz yoksa başka şeylere zaman ayırmaktan mı ilgilenemediğimi hala çözebilmiş değilim. Hatırlıyorum da eskiden odama çekilir kahvemi yapar oturur bir saat izlediğim film hakkında ne yazacağımı düşünür ve yazardım ne değişti diye sorarsanız artık kahveyi daha sert içiyorum ve artık eskisi kadar yazmıyorum.

Neyse …

Artık geceler kısa , görüşmek dileğiyle.

 

 

 

oguzhan

Add comment

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: