Oğuzhan Kalelioğlu

Düşler Bahçesi (We Bought a Zoo) (2011)

Şans eseri karşıma çıkmış olan bir film. Fragmanı’nın yarısına bakıp tamam bu filmi izlemeliyim dedim ve hiç pişmanlık duygusu olmadan filmi izledim.

Hani bilirsiniz bazı filmler olur afişine baktığınızda ve biraz filmi izlediğinizde mutlu sonla bitecek olan izlerken ortamın havasını değiştiren türden filmlerden klasik ama

akılda kalıcı bir etki bırakan türden işte. Hani Film bitince ve geriye bakıp filmi düşündüğünüzde ağzınızda tatlılık bırakan filmlerden.

İzlemenizi tavsiye ederim.

Filmde hoşuma giden bir söz vardı onu sizinle paylaşmak istiyorum

“Bazen tek ihtiyacın 20 saniyelik deli cesaret. Gerçekten tam 20 saniyelik utandıran deli cesaret ve inan bana sonunda mutlaka kazanırsın.”

Hemen özetine geçelim.

Filmin Özeti:

Eşini yakın zamanda kaybeden Benjamin (Matt Damon), iki çocuğuyla beraber yeni bir hayata yelken açabilmek adına yeni bir eve taşınmaya karar verir. Taşındıkları evin arka bahçesinin bir hayvanat bahçesi olduğunu farkeden Benjamin, ailesini ve hayvanat bahçesini ayakta tutmak için burayı düzenleyecek bir ekip kurar ve böylelikle güzeller güzeli Kelly ( Scarlett Johansson) ile de tanışır. Sonra Olaylar Olaylar 🙂

Filmin Fragmanı:

[tube]STXvAhrVP0U[/tube]

İMDB (7.2 /10):

http://www.imdb.com/title/tt1389137/

İyi Seyirler… 🙂

oguzhankalelioglu

Yorum ekle

Bir Cevap Yazın

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed