Oğuzhan Kalelioğlu

Gizli Pencere (Secret Window)

secret-window

Uzun zamandır gece yatmadan önce film izlemiyordum bir gece ulan bu sefer izleyeceğim dedim ve ne izleyeyim derken imdb de Johnny Depp in filmlerine bakayım dedim derken “Secret Window“dikkatimi çekti. Psikolojik filmleri de severim aslında başrolde Johnny de olunca izlesem ne kaybederim ki düşüncesiyle izlemeye başladım.

Film genel olarak yavaş ilerlese de  çok fazla sıkmıyor sizi yani en azından beni sıkmadı . Çok iyi sonuna kadar sürükleyici bir psikoloji filmi izlemek isteyenlere tavsiye etmem çünkü bu film maalesef öyle değil ama yinede tatmin edici olduğu ortada. Bazı yerlerde tekrar etse gibi de gideri var 🙂

 Johnny Depp in iyi bir iş çıkardığı belli zaten hareketleri , tavırları yine filme ayrı bir hava katmış açıkçası ben bir yazarı oynamasını çok beğendim o ne havalı saç , sakal öyle o ne duruş arkadaş çok iyi oturmuş gerçekten 🙂

Ayrıca Leverage dizisinden bildiğim Timothy Hutton ı burada görmek ayrı bir güzel oldu benim için.

Filmin Özeti:

Karısından acı bir şekilde ayrılan korku-gerilim yazarı Mort Rainey,göl kenarındaki evinde hiç beklenmedik bir biçimde John Shooter adındaki tehlikeli bir yabancıyla karşılaşır.Rainey’nin onun kısa hikayesini çaldığını iddia eden psikopat Shooter adalet istemektedir.Shooter’ın talebi tehditlere ardından cinayetlere dönüştüğünde Rainey yardım için özel bir dedektife başvurur.Kontrolden çıkan olaylar zinciri ve korku dolu anlar durdurulamaz bir hale gelir ve Rainey artık hiç kimseye güvenemeyeceğini anlar.Hatta kendine bile.

Filmin Fragmanı:

IMDB:http://www.imdb.com/title/tt0363988/(6.5/10)
Wikipedia:http://tr.wikipedia.org/wiki/Secret_Window

Son Sözüm:

Psikolojik film izlemek isteyenlere ya da ben Johnny Depp i çok seviyorum diyenlere tavsiyedir. Orta seviye bir film olduğu düşüncesindeyim beklentinizi fazla yüksek tutmayınız ama yinede boş vaktinizde izleyebilirsiniz.

İyi Seyirler… 🙂

oguzhankalelioglu

Yorum ekle

Bir Cevap Yazın

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed