Oğuzhan Kalelioğlu

İzledim: Cehennem Melekleri (The Expendables) 2010

İzledim: Cehennem Melekleri (The Expendables) 2010

 

Filmin Özeti:

The Expandables bir kiralık savaş timidir ve bu sefer ki görevleri Güney Amerika’da bir ülkeye sızarak, bu ülkenin acımasız dikatatörünü devirmektir.. Fakat görev başlar başlamaz The Expandables grubu herşeyin tam olarak göründüğü gibi olmadığını anlar ve kendilerini tehlikeli bir ihanet ağının içerisinde bulurlar. Görevlerinin tamamlanmasının engellenmesi ve masum bir insanın hayatının tehlikeye atılmasından başka The Expandables grubu daha zor bir durum olan grubun dağılma tehlikesiyle karşı karşıyadır..

Öncelikle şunu söylemeliyim kadro gerçekten mükemmel. Zaten film çıkmadan önce herkes bu kadroyu görünce güzel bir film olacağını söylemişti daha izlemeden.

Bencede yanılmamışlar çünkü güzel film olmuş oyunculuk zaten süper ötesi. Aksiyon ve bol dövüş sahnesi olan bir film senaryoda çok iyi serbest çalıştıkları ve sadece parayla iş yaptıkları için hoşuma gitti. Yanlız ben şunu sevmedim filmdeki aksiyon sahneleri genelde karanlık yerlerde ve akşam çekildiği için ben filmi gündüz seyrettim bazı detayları o konuda kaçırdım malesef. Odama çok az güneş girmesine rağmen öyle oldu o yüzden akşam izlemenizi tavsiye ederim.

Filme puan vermek gerekirse 9.5/10 veriyorum. Ve izlemediyseniz kesinlikle tavsiye ederim. 2.Filmininde fragmanı yayınlandı. aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz.

2.Filmin Fragmanını İzle

Henüz izlememiş olanlara iyi seyirler… 🙂

oguzhankalelioglu

Yorum ekle

Bir Cevap Yazın

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed