Oğuzhan Kalelioğlu

İzledim: Gizemli Adaya Yolculuk

Geçen gün arkadaşla sinemaya gittik. Ne izleyelim ne izleyelim derken arkadaş Dwayne Johnson’ı seviyormuş. Hadi gizemli adaya yolculuk filmini izleyelim dedi.  Bende böyle severim biraz fantastik , bilim kurgu filmlerini izledik. Hemen konusunu yapıştırdım. buyrun ;

Filmin Özeti:

 Mysterious Island, genç maceracı Sean (Josh Hutcherson) hiçbir adanın gizemli bir ada kodlu bir tehlike sinyali mevcut tuhaf bir yer aldığında başlar yaşam formları, altın, dağlar, ölümcül volkanlar ve birden fazla şaşırtıcı gizli. Gitmesini durdurmak için, Kemal’in yeni üvey babası (Dwayne Johnson) arayışı katıldı. Birlikte bir helikopter pilotu (Luis Guzman) ve onun güzel, güçlü iradeli kızı (Vanessa Hudgens), onlar, ada, deniz altındaki sismik şok ada kuvvet önce yalnız sakini ve kaçış kurtarma ve sonsuza kadar hazinelerini gömmek için yola çıktı.

Film Fragmanı:

[tube]MFKq7NijR5I[/tube]

Kadro ve senaryo bana gayet başarılı geldi. Arada saçma şeyler olsada bilim kurgu filmi işte mantık aramamak lazım. Yoksa filmden bişi anlamazsınız. Mutlu sonla biten 3 Boyutu güzel olan bir film. Sonuçta hayvanları yada çevreyi bilgisayarla yaptığınızdan diğer normal bir 3 Boyutlu filme göre daha çok zevk alıyorsunuz.

Son olarak eklemek gerekirse Güzel bir film ama para verip’te izler misin desen normalde izlemezdim. Çünkü senaryo belli biliyorsun mutlu sonla bitecek işte kızla çocuk birbirini sevecek. falan filan. Allah’tan aralara güzel espriler koymuşlar buda filmi daha bir güzel yapmış.

Puan vermek gerekirse 7/10 diyorum.

İyi Seyirler.. 🙂 (Bulup izleyin kardeşim alttan link verceğimi’mi sanıyorsunuz. Burası özgün içerikli bir blog ) 😀

oguzhankalelioglu

Yorum ekle

Bir Cevap Yazın

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed