Oğuzhan Kalelioğlu

İzledim: Maymunlar Cehennemi Başlangıç (2011)

İzledim: Maymunlar Cehennemi Başlangıç (2011)

2-3 hafta önce abim sinemada izlemeye gitmiş bu filmi çok güzel olduğunu ve izlememi tavsiye etmişti. Eee bende rahat durmadığım için filmi internetten buldum.

Gerçekten güzel bir filmdi. Size tavsiyem iyi bir görüntü kalitesinde izlerseniz sizin için daha keyifli bir film haline gelecektir. Sonunda çok fena örgütlenip bir grup oluyorlar ve çok iyi işler yapıyorlar. En iyiside Ceaser’ın hiçbir insanı öldürmek istememesi.

Kısa Özeti:

Film, günümüz San Francisco’sunda maymunların zeka gelişimlerini inceleyen bir adamın bu deneyle ilgili tüm tecrübelerini anlatıyor. insanlar ve maymunlar arasındaki savaşta çok önemli bir figür haline gelen genç bir bilim adamı etrafında gelişiyor. wild rodman (james franco), maymunlar üzerinde Alzheimer hastalığına çare bulmak için testler yapıyor fakat maymunlardan Ceaser adındaki biri, hızlı gelişim göstermeye başlıyor. Bu yüzden wild rodman (james franco)  onu kendisiyle birlikte yaşaması ve acımasız doktarlardan korumak için evine götürüyor. Böylece kaçınılmaz maymun devri başlıyor.

Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın.

 

Her zamanki gibi bende kendi puanımı vereyim 10/8.5  İzleyin derim beğeneceksiniz.

İyi Seyirler… 🙂

oguzhankalelioglu

Yorum ekle

Bir Cevap Yazın

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed