Oğuzhan Kalelioğlu

İzledim: Ölümsüzler – Tanrıların Savaşı (2011)

İzledim: Ölümsüzler – Tanrıların Savaşı (2011)

Bundan önceki sinemaya izlemeye gittiğim filmde Bkz. Kule Soygunu   fragmanını gördüğüm ölümsüzler filmine çok gitmek istemiştim. Ve uygun bir zamanı bulup filme gittim. Film 3D ama görünürde sadece bir derinlik veriyor diğer bir çok film gibi o yüzden ooooo 3D miş hadi gidelim diyip gaza gelmeye gerek yok.  🙂

Onun dışında öyle aşırı derecede 10dk’da bir savaş sahnesi falan vardır diye düşünüyorsanız öyle bir şeyde yok. Birinci bölümde olaylar geçiyor ve ikinci bölümde savaş başlıyor. Bazı savaş sahneleri gerçekten çok güzeldi. Özellikle tanrılar Titanlarla çok fena savaşıyorlar. Birde şunu belirtmek isterim. Mitoloji ile ilgili şeyler sevenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir film gerçekten seveceklerdir.

Yani kısacası film güzel. Yanlız sonu bi acayipti. Sanki devamını çekmek için yazılmış bir sonu vardı. Ama siz yinede gidip izleyin beğeneceksiniz.

Bende kendi puanımı vereyim : 8.5/10 iyi gider. İyi Seyirler … 🙂

Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın.

 

Sosyalhit.com

oguzhankalelioglu

1 yorum

Bir Cevap Yazın

  • Duyduğum kadarıyla Ocak 2012'de yayına girecek. Evet yeni bir spartacus bizi bekliyor. Henüz bu konu hakkında bilgilendirme yapmam erken olur.

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed