Oğuzhan Kalelioğlu

That’s My Boy

thats_my_boy_poster

Adam Sandler en sevdiğim komedi filmlerinin oyuncusu bırak komediyi dram filmlerinde’de çok iyi daha önce de yazmıştım oynadığı dram filmini çokta başarılıydı.

Adam Sandler’ın eski oynadığı komedi filmlerini izlediğiniz zaman iyi zevk alırsınız bir çoğu çok güzel filmlerdir.

Ama son zamanlarda bu adama ne olduysa hep böyle ezik yapımlarda senaryolarda yer alıyor. Bir oynadığı filmdeki karakteri diğer oynadığı film’de de görebiliyorsunuz yapımcı zaten hep aynı. Ayar oldum o yapımcıya bu adamı neden hep böyle filmlerde oynatıyorlar?

Girin bakın abi imdb ye son oynadığı 3 filmde 6 puanın üzerinde değil bir işte “Hayatım Yalan” filmi vardı onu sevmiştim yüzüklerin efendisi ile ilgili ince bir espri vardı o filmde düşündükçe hala gülerim izleyenler bilir 🙂 😀

Yani yine büyük beklentilerle izledim sırf Adam Sandler için ama yok  o keyif yok artık. Bir kaç yerde gülüyorsunuz o kadar.

Filmin Özeti:

Dony’nin daha gençliğinin baharında bir oğlu olmuştur. Oğlu Todd’u 18. yaş gününe kadar yalnız başına büyütmüştür. Todd ile babası daha sonra uzun yıllar görüşmezler. Ancak, davet etmediği babası düğününün arefesinde aniden ortaya çıkınca Todd’un dünyası alt üst olacaktır. Oğluyla ilişkisini yeniden canlandırmaya çalışan Donny kötü bir baba oluşunun sonuçlarıyla uğraşmak zorunda kalır.

Filmin Fragmanı:

IMDB:http://www.imdb.com/title/tt1232200/ (5.4/10)

 Yok malesef pek öneremeyeceğim ama belki benim gibi sırf Adam Sandler sevenler izleyebilir….

İyi Seyirler… 🙂

oguzhankalelioglu

Yorum ekle

Bir Cevap Yazın

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed