Oğuzhan Kalelioğlu

İzledim: Zombieland 2009

 

İzledim: Zombieland 2009

Geçen arkadaşın aldığı bir dergiyi incelerken orada zombi filmlerini gördüm ve merakım olduğundan isimlerini alıp eve geldim. Ve hemen bu filmi indirip izlemek istedim.

Şimdi düşünüyorum da ben bu filmi niye daha önce izlememişim nasıl kaçırmışım anlayamadım. Zombi filmi olupta bu kadar komik ve eğlenceli başka bir film izlememiştim. Yanlız bazen olayları o kadar ciddiye almıyorlar ki sinir oldum diyebilirim. Dünyada insan çok az kalmış ortalıkta insan yiyen şeyler dolaşıyor adamların umurunda değil biz dalgamıza bakarız diyolar. Bakınız The Walking Dead öylemi? adamlar ciddiler olayların ve dünyanın nasıl bir hal aldığının farkındalar.

Konusu:

Ruben Fleischer‘ın yönetmenliğini yaptığı Zombieland korku/komedi türünde bir yapım. Filmin başrollerini Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Emma Stone, Abigail Breslin, Amber Heard ve Mila Kunis paylaşıyor. Bill Murray ise konuk oyuncu olarak bir zombiyi canlandırıyor. Filmde zombi salgınıyla yaşamları kabusa dönen bir grup insanın tehlikeli yolculuğu komedi ve korku öğeleri harmanlanarak anlatılıyor.

Karakterler gerçekten çok iyi şu facebook filminde de oynayan “Jesse Eisenberg” Adam’a rol çok yakışmış çok iyi oynamış. Benim izlediğim Türkçe dublajdı ve dublajı da iyiydi. Bence zombili filmleri seviyorsanız yada sevmiyorsanız ama komedi filmi arıyorsanız bu filmi seyretmelisiniz. Bu arada filmin sonundan da anlaşılacağı gibi sanırım 2cisi çıkacakmış 2013’te umarım yine güzel bir şey ile karşılaşırız.

Puan vermek gerekise 10/9 ben verirdim. İyi seyirler dilerim.. 🙂

oguzhankalelioglu

2 yorum

Bir Cevap Yazın

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed